top of page
  • Dmitry

Cisco підтримує Україну

Спеціальні пропозиції від вендора на підтримку українських компаній та державиКомпанія Cisco стоїть на варті клієнтів з України. Наприклад, Talos зібрала команду волонтерів, які цілодобово виявлять загрози та стежать за мережами критично важливих організацій в Україні. Вони також допомагають керувати конфігураціями Secure Endpoint за допомогою виділених команд спеціалізованих інженерів та виступають як захисники всередині українських мереж.

Нижче зібрали пропозиції від вендора для підтримки ваших мереж, комунікацій та кіберзахисту.


Ліцензії/підписки на продукти інформаційної безпеки (Cisco Security Emergent license UA)


Cisco продовжує на 30 днів всі поточні секьюріті підписки, які закінчилися або закінчаться в березні/квітні. Наразі для безкоштовного доступу відкриті ліцензії/підписки на 6 місяців для:

DUO, Umbrella, Secure Endpoint, Secure Email, Firewall Virtual, AnyConnect.

Більш того DUO пропонує всім клієнтам з України повноцінні ліцензії Duo на 1 рік для того, щоб посилити захист своєї інфраструктури. Duo - це можливість впровадити багатофакторну аутентифікацію користувачів та пристроїв перед наданням їм доступу для роботи з різними корпоративними та хмарними програмами, безпечний доступ під час віддаленої роботи, що особливо важливо зараз.


Безкоштовний сервіс Webex для користувачів з України


Cisco надає будь-яким користувачам з України (не залежно від місця їх перебування) сервіс Webex за тарифним планом Annual Starter або Annual Business зі знижкою 100%. Сервіс також включає опцію CallMe* для 70 країн світу. (*Функція «CallMe» приєднає вас до мітингу і вам не потрібно буде набирати meeting number або вводити meeting ID. Приєднатися буде просто, як відповісти на телефон).

Промокод для замовлення – ukraine

Перевірка здійснюється за введеною кредитною карткою з якої НЕ знімаються гроші.Тимчасові ліцензії для Routing продуктів


Найбільш оперативним способом є надання доступу до віртуальних роутерів CSR 1000V або Catalyst 8000V (новіша платформа).


  • Варіант перший - CSR1000V є швидшим. Ми зможемо допомогти згенерувати їх самостійно. Якщо у вас вже є Smart Account та Virtual Account, цей процес займе приблизно 5 хвилин.

  • Варіант другий – Catalyst 8000V є складнішим, якщо йдеться про необхідність забезпечити продуктивність шифрування понад 250 Mbps. Для цього потрібна ліцензія HSEC, яка регулюється експортними процедурами США.

Для того, щоб отримати один з цих варіантів, вам потрібно напряму звернутись до наших спеціалістів, які зможуть вам в цьому допомогти.Якщо вам потрібна допомога, щоб встановити та налаштувати продукти безпеки, а у вас наразі немає необхідних спеціалістів, або ви бажаєте отримати подовжені ліцензії Cisco, ви можете звернутись за допомогою заповнивши форму.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page