top of page

ДАВАЙ РАЗОМ

Спільно продемонструємо глобальний обсяг наших можливостей та перспективу розвитку! Підтримка з боку донорів та волонтерів має зараз важливе значення для нашої роботи у країні.

Якщо Ви маєте технічні знання та хочете використовувати їх для допомоги громадським ініціативам, приєднуйтесь до наших IT-волонтерів! Ваша робота в тилу може допомогти тим, кому зараз потрібні вільні руки.

 

Таку допомогу Ви з легкістю можете поєднувати з Вашим основним видом діяльності та роботою, а обсягом виділеного часу, можливостями та часами робіт Ви керуєте самостійно.

Ми закликаємо українські та міжнародні спілки, асоціації, грантові та донорські фонди, інші відповідні організації закордонних країн, що можуть посприяти виконанню завдань нашого Фонду, об'єднуватися з нами.

 

Ми готові залучати добровільні внески та пожертвування українських та іноземних фізичних і юридичних осіб, міжнародних організацій у вигляді грошових надходжень, як в національній, так і в іноземній валютах, майна та інших матеріальних цінностей з технологічної галузі для здійснення благодійної діяльності.

ДОПОМОГТИ.

Матеріальні та кадрові ресурси  дозволять нам імплементувати інвестиції у стійкі проєкти, що сприяють підтримці та обслуговуванню критично важливих ІТ-процесів та розширенню економічних можливостей організацій України.

Оберіть категорію

Дякуємо! Заявка успішно надіслана.

bottom of page