top of page

ПРО UKRAINIAN IT HUB

Найкращі та найпрогресивніші айтівці, інженери, програмісти та технічні спеціалісти України зі сфери системної інтеграції, дистрибуції, DevOps, консалтингу та сервісу об’єдналися для допомоги українському суспільству та бізнесу у воєнний час у галузі IT.

close-up-students-standing-hands-making-fist-bump-gesture.jpg

МІСІЯ ТА ІСТОРІЯ

Ми вважаємо, що потрібно займатися тим, що виходить найкраще. Саме тому у розпалі воєнних дій на території України група людей вирішила зайнятися справою, на якій знається найліпше. Створивши Благодійну Організацію "БФ "Ukrainian IT HUB" ми взялися реалізовувати міжнародні стандарти та практики організації безперебійної технічної, сервісної, аналітичної та іншого виду підтримки у сфері інформаційних технологій, щоб забезпечити ефективне функціонування ІТ-служб та технічно-інформаційних засобів установ та підприємств України, надавати консультування щодо роботи електронних інформаційних ресурсів та телекомунікаційних мереж, налагодження взаємодії мережевих систем організацій на благодійних засадах.

 

У час серйозних загроз виникає дедалі більша необхідність у кращому розвитку благодійності та колективної співпраці. Тож ми зібрали людей зі спільними професійними інтересами, щоб сприяти швидкому обміну інформацією, ідеями та практичними навичками. З кожним днем ​​кількість членів нашої команди зростає.

 

Окремим напрямком нашої діяльності є активне залучення зацікавлених сторін, створення можливостей для співпраці, розвитку ділових стосунків між людьми та організаціями, залучення міжнародних партнерів та донорів, пошук нових можливостей для надання допомоги українському суспільству.

КОМУ МИ ДОПОМАГАЄМО

Першочергово наша благодійна діяльність спрямована на допомогу об'єктам інфраструктури держави, які є найбільш важливими для економіки та промисловості, функціонування суспільства та безпеки населення і виведення з ладу або руйнування яких може мати вплив на національну безпеку та оборону, призвести до значних економічних, матеріальних збитків або людських жертв.

bank.png

Державні, урядові, адміністративні установи, місцеві органи влади

verified.png

Оборона та державна безпека

currency-exchange.png

Банківські, страхові, фінансові установи

home.png

Промисловість, енергетичні ресурси

communication-tower.png

Телекомунікації та інформаційні послуги

cloud.png

Інформаційні технології

airplane.png

Логістика

stethoscope.png

Охорона здоров’я

bottom of page